یکی از جذابترین تفریحات سفر قسمت خوردنی های آن است. از همه ی غذاهای مشهد، شیشلیک مشهدی معروفترین آنها است. پیشنهاد می کنم برای لذت بردن از شیشلیک به یکی از رستوران های شاندیز و طرقبه بروید. شیشلیک یکی از محبوبترین کبابهای ایرانی است که از دنده ی گوسفند یا گوساله تهیه می شود. این گوشت حتما باید تازه باشد و با ادویه طعم دار شود. بهترین شیشلیکها آنهایی هستند که کاملا پخته و طعم دار شده باشند و آبدار هم باشند.

علاوه بر شیشلیک، شله مشهدی که بسیار خوشمزه و لذیذ است نیز ارزش امتحان کردن دارد. شله مشهدی یک غذای پرطرفدار است که در عزاداری های مذهبی می پزند و به عنوان نذری بین هیات های مذهبی و مردم توزیع میکنند. ترکیب گوشت و حبوبات شله عطر و طعمی بی نظیر دارد که هرگز از خاطراتان نمی رود. این غذا را با نان سنگک و سبزی میل کنید.

شله مشهدی

رستورانهای ارم شاندیز، شیشلیک صفدری، مهستان، پسران کریم و بلبل عنبران از معروفترین رستوران های مشهد هستند که خودم آنها را امتحان کردم و از کیفیت غذا و سرویس دهی راضی بودم به شما معرفی می کنم.

باز هم با من باشید تا تفریحات بی نظیر مشهد را به شما معرفی کنم.

findatour شیشلیک ,های ,مشهدی ,شله ,کنم ,طعم ,شله مشهدی ,یکی از ,هستند که ,به شما ,طعم دارمنبع

با برج زیبای ایفل بیشتر آشنا شویم

وسایل مورد نیاز در سفر

شیک‌ترین محله‌ی استانبول کجاست؟

استانبول کارت

خوشمزه‌های استانبول - بخش صبحانه

مشهد کجا بریم تفریح ؟

طعم شیشلیک و شله مشهدی

مشخصات

آخرین جستجو ها

روابط اجتماعی 32 هر چی بخوای هست ادبی همه چی موجوده فیلتر شنی frp فروش نایلون عریض باکیفیت اجاره انواع ماشین شهروندي بزرگترين سايت سرگرمي و تفريحي samsungmobileaccessorie